Азбука здорових людей











7 вправ для зняття втоми очей
  • Дивіться вдаль прямо перед собою 2–3 сек. Поставте палець на відстань 25–30 см від очей, дивіться на нього 3–5 сек. Опустіть руку, знову подивіться вдаль. Повторити 10–12 разів.
  • Проводьте олівець на відстані витягнутої руки до кінчика носа та назад, стежачи за його рухом. Повторити 10–12 разів.
  • 3. Прикріпіть на віконному склі на рівні очей круглу позначку діаметром 3–5 мм. Переводьте погляд із віддалених предметів за вікном на позначку та назад. Повторити 10–12 разів.
  • 4. Відкритими очима повільно, в такт диханню, плавно малюйте очима вісімку в просторі: по горизонталі, вертикалі, діагоналі. Повторити 5–7 разів у кожному напрямку.
  • 5. Поставте великий палець руки на відстані 20–30 см від очей. Дивіться двома очима на кінець пальця 3–5 сек. Закрийте одне око на 3–5 сек. Потім знову дивіться двома очима, закрийте інше око. Повторити 10–12 разів.
  • Дивіться 5–6 сек. на великий палець витягнутої на рівні очей правої руки. Повільно відводьте руку вправо. Стежте поглядом за пальцем, не повертаючи голови. Те ж виконайте лівою рукою. Повторити 5–7 разів у кожному напрямку.
  • Не повертаючи голови, переведіть погляд у лівий нижній кут, потім – у правий верхній, правий нижній, лівий верхній. Повторити 5–7 разів. Потім – у зворотному порядку.


Вправи для профілактики плоскостопості








ЯК ЗАОХОТИТИ ДИТИНУ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Кожну дитину можна заохотити їсти здорову їжу і робити це із задоволенням. Почитайте поради біолога та наукової блоґерки Дарії Прокопик, як це зробити:
1. Привчайте дітей до різних смаків.
Щоби звикнути до нових продуктів, дітям інколи потрібно скуштувати їх 7-12 разів.
Не змушуйте дітей їсти овочі - зробіть так, щоб овочі завжди були доступними, і діти бачили, що ви самі це їсте.
Не “маскуйте” овочі в стравах - діти мають їсти корисні продукти свідомо.
2. Їжте разом та без телевізора.
Діти, які харчуються разом зі своєю сім'єю, як правило, їдять більш здорову їжу. Вживання їжі перед телевізором сприяє вибору менш безпечних та корисних продуктів.  
3. Встановіть регулярний режим харчування.
Це стосується як сніданку, обіду та вечері, так і проміжних перекусів.
4. Не використовуйте їжу як нагороду чи покарання.
Це не сприяє здоровим харчовим звичкам.
5. Слідкуйте, щоб дитина пила достатньо води.
Кількість води, рекомендована для споживання дітям, залежить від багатьох факторів - рівня фізичної активності, температури повітря тощо. Головний орієнтир - почуття спраги у дитини. Водночас дітям слід нагадувати про пиття, тому що вони погано розрізняють сигнали тіла про спрагу.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЄКТ

"МИ СПОЖИВАЧІ. АНТИРЕКЛАМА."





Немає коментарів:

Дописати коментар